Akryl został zarysowany i stał się nowy: proste rozwiązanie firmy Cramer

  1. Akrylowe rysy są trudniejsze do zauważenia niż polerowanie
  2. Uszczelnianie rys na akrylu
  3. Zrozumiała instrukcja z zaleceniami producenta

Jak można bezproblemowo i szybko przywrócić nieskazitelną powierzchnię wanny akrylowej po zarysowaniu? Jeśli w akrylowej misce wanny było „możliwe” wykonanie dużych otworów, wyżłobień i innych znaczących wgnieceń, to jest to już okazja, aby użyć przepisu z artykuły dotyczące naprawy powierzchni emaliowanych . W przypadku zestawu naprawczego z Cramer , o którym mowa, nie ma znaczenia - szkliwo jest uszkodzone lub akrylowe. Jeśli problem występuje w przypadku płytkich rys na akrylu, w tych przypadkach istnieje prostsze rozwiązanie specjalistyczne.

Cramer

Akrylowe rysy są trudniejsze do zauważenia niż polerowanie

Podczas interakcji z powierzchniami akrylowymi należy zwracać uwagę na małe rysy, aby zminimalizować prawdopodobieństwo ich wzrostu. W tym celu należy regularnie sprawdzać miskę wanny lub zanurzać się pod różnymi kątami i usuwać wszelkie pojawiające się wady. W tym celu nie ma potrzeby dzwonienia do żadnej organizacji w celu świadczenia takich usług. Wystarczy uwzględnić rutynowe kontrole w liczbie procedur utrzymania czystości w domu.

Uszczelnianie rys na akrylu

Niezależnie, szybko i łatwo przywrócisz naruszoną integralność powłoki akrylowej, jeśli to konieczne, narzędzia i narzędzia są kupowane z wyprzedzeniem. Mogą wybierz i zdobyć teraz Lub w dowolnym momencie po zrozumieniu treści tego artykułu. I to nie jest trudniejsze niż działania aktorów pokazanych na korporacyjnych filmach Cramera.

Specjalnie dobrane substancje i składniki polerujące w składzie Acryl-Star firmy Cramer pomagają przywrócić kolor, wyeliminować plamy i osady wapienne, polerując powierzchnię kąpieli. Głębsze zadrapania należy poddać obróbce za pomocą papieru ściernego z zestawu, a następnie przy pomocy pasty doprowadzić odpowiedni obszar do połysku lustra.

Zrozumiała instrukcja z zaleceniami producenta

Warto trochę bardziej szczegółowo niż w opisie towarów dowiedzieć się dokładnie, jak niemiecka firma Cramer oferuje stosowanie się do jego instrukcji i dlaczego. Szczególne przypadki są różne i różnie manifestują wydajność, praktyczność, przyjazność dla środowiska i niezawodność proponowanych środków. W tym artykule rozważamy wersję „normalną”: kilka rys na akrylu, przedstawionych na powyższym zdjęciu w tekście.

Podstawowa zasada używania narzędzi firmy Cramer w celu przywrócenia nieskazitelnego wyglądu powierzchni akrylowych może brzmieć tak: proszę zrobić wszystko zgodnie z załączonymi instrukcjami. Reszta została już wykonana i dostarczona przez producenta, a wszelkie obawy dotyczące tego można uznać za zbędne.

Reszta została już wykonana i dostarczona przez producenta, a wszelkie obawy dotyczące tego można uznać za zbędne

Przed zakupem lub naprawą czegoś wskazane jest wzięcie pod uwagę: niepiśmienna pielęgnacja akrylu może prowadzić do niepożądanych rezultatów. Powierzchnia akrylowa może blaknąć, ponieważ jej powierzchnia staje się matowa, a raczej „delikatnie zarysowana”.

  • Aby wyczyścić akrylową powierzchnię z kamienia, plam lub brudu: nałóż akrylowy środek do pielęgnacji akrylu Star Cramer na wilgotną szmatkę lub gąbkę i ostrożnie przetrzyj wilgotną powierzchnię. Następnie spłucz ciepłą wodą i wytrzyj do sucha.

Następnie spłucz ciepłą wodą i wytrzyj do sucha

  • Aby wypolerować zarysowane obszary: szlifuj miejsca, w których za pomocą papieru ściernego znajdują się drobne rysy, a następnie poleruj je specjalną szmatką z zestawu Acryl-Star, nakładając trochę tego produktu na powierzchnię.
  • Możliwe jest przechowywanie niewydanej części zestawu w temperaturze od + 5 ° do + 30 ° C przez 3 lata. Aby utrzymać idealny wygląd kąpieli podczas normalnego użytkowania, wystarczy użyć tego zestawu raz w sezonie podczas ogólnego czyszczenia.
  • Można stosować bez wyposażenia ochronnego, ponieważ kompozycja Acryl-Star ma dopuszczalny poziom kwasu dla otwartej skóry, ma przyjemny zapach i jest bezpieczna dla środowiska.

Szukając bardziej uniwersalnego produktu do pielęgnacji w łazienkach na powierzchnie ceramiczne, emaliowane, akrylowe, metalowe, malowane (w tym powlekane proszkowo), należy zwrócić uwagę na Korektory Cramer Bar .

Jeśli chcesz całkowicie pozbyć się problemów z wannami akrylowymi i zastąpić je emaliowanymi, warto rozważyć bardzo wysoką jakość i wytrzymałe modele niemieckiej marki Kaldewei . Chromowane powierzchnie mogą być obecne w obu typach wanien, jak również w innych urządzeniach łazienkowych. Aby skutecznie się nimi opiekować, Cramer produkuje również niezawodne i przyjazne dla środowiska produkty, takie jak Chrom-star .

Aby skutecznie się nimi opiekować, Cramer produkuje również niezawodne i przyjazne dla środowiska produkty, takie jak   Chrom-star

Życzymy Wam jasnego zrozumienia, że ​​nie warto już martwić się, martwić i szukać drogich specjalistycznych usług z powodu takich drobiazgów jak zadrapania akrylu.

Informacje techniczne, filmy i zdjęcia: Cramer

Autor artykułu: Valery Stobbe